SIA "Tenisa centrs "Lielupe""
 | SIA "Tenisa centrs "Lielupe""
::
:: Aktualitātes
:: Vizītkarte
:: Pasākumi
:: Pakalpojumi un cenas
:: Jaunumi
:: Publicētā informācija
:: Iepirkumi
:: Atsauksmes
:: Foto galerijas
:: Interneta kontakti
:: Kartes
:: Kontakti

::
SIA "Tenisa centrs "Lielupe""
O.Kalpaka prospekts 16,
Jūrmala, LV-2010
Latvija

+371 67754969
+371 67752375
oksana.mackevica@tenisslielupe.lv
<< Augusts 2017 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

:: Aktualitātes
   
76031

Šogad sāks pilnīgu tenisa centra “Lielupe” pārbūvi
Apskatīt komentārus (1)


01.02.2017


Šogad tiks sākta vērienīga tenisa centra “Lielupe” pārbūve, kuras ietvaros līdz 2018. gada beigām tiks pilnībā atjaunoti un izveidoti 9 āra tenisa laukumi, kā arī pārbūvēta esošā tenisa halle un uzbūvēta jauna, kopumā piedāvājot  9 slēgtos tenisa laukumus. Tāpat tiks labiekārtota tenisa centra teritorija, izveidotas autostāvvietas un nepieciešamā saimniecības infrastruktūra. Visa projekta paredzamais finansējums būs 9,089 miljoni eiro.

“Tenisa centra “Lielupe” pārbūves rezultātā tiks izveidots nacionālas nozīmes tenisa centrs gan amatieru un profesionāļu treniņiem, gan sacensību rīkošanai. Tenisa centrs “Lielupe” tradicionāli ir bijis Latvijas galvenais tenisa centrs, un šobrīd, redzot Latvijas tenisistu panākumus un būtiski augušo tenisa popularitāti bērnu un jauniešu vidū, ir īpaši svarīgi valstī izveidot augsta līmeņa tenisa centru. Turklāt centrs joprojām nodrošinās laukumu un infrastruktūras pieejamību ne tikai sportistiem, bet arī visdažādāko vecumu tenisa cienītājiem,” saka Elmārs Martinsons, SIA “Tenisa centrs “Lielupe”” valdes loceklis.    

Tenisa centru “Lielupe” vasaras laikā ik dienas izmanto ap 200 tenisa spēlētāju. Tāpat pērn centrā notika 40 dažāda līmeņa sacensības, kurās piedalījās aptuveni 1500 dalībnieki. Pēc pārbūves tenisa centra “Lielupe” mērķis ir spēt uzņemt 400 – 500 spēlētājus dienā un nodrošināt līdz 55  turnīru norisi gadā.

“Šobrīd āra laukumi vēl ir apmierinošā stāvoklī, bet tribīnes un citas būves ir avārijas stāvoklī. Tāpat esošā slēgto laukumu halle neatbilst starptautisku sacensību rīkošanas nosacījumiem. Savukārt pēc pārbūves tenisa centrs atbildīs starptautisku sacensību prasībām, nodrošinot vienādu skaitu āra un slēgto laukumu, kā arī tiks nodrošināts hallēm vajadzīgais griestu augstums un tiks izpildītas citas prasības iekštelpām starptautisku sacensību norisei,” stāsta E. Martinsons.

Ņemot vērā tenisa centra “Lielupe” nozīmi Jūrmalas pilsētas ekonomikā un sabiedriskajā dzīvē, gan spēļu dalībniekiem, gan sacensību skatītājiem izmantojot pilsētas pakalpojumus, tenisa centra pārbūve notiks ar būtisku Jūrmalas pilsētas pašvaldības iesaisti, atbalstot centra veiksmīgu iekļaušanos pilsētas infrastruktūrā.

Jūrmalas pilsētas domes deputāte, Attīstības un vides jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ligita Maziņa uzsver: “Jau labu laiku darām visu, lai iedzīvotājiem un tūristiem pievilcīgākus padarītus arī citus pilsētas rajonus, ne tikai centru Dzintaros un Majoros. Tāpēc Lielupes tenisa centra attīstība no pilsētas kā kūrorta attīstības viedokļa ir ļoti nozīmīga. Priecē, ka šajā gadījumā finansiāla sadarbība ir izdevusies visos trijos līmeņos - privātajā, valsts un pašvaldības līmenī un sadarbības rezultātā tiks atjaunots vēl viens Jūrmalas vēsturiskais simbols tāpat kā pašvaldības atjaunotā Dzintaru koncertzāles Mazā zāle. Tas būs labs stimuls gan Lielupes apkaimes tālākai attīstībai atbilstoši pilsētas attīstības stratēģijai, gan plašākai mūsu bērnu fizisko aktivitāšu nodrošināšanai, jo salīdzinoši netālu pašvaldība ir uzsākusi arī Lielupes vidusskolas pārveidi par daudzfunkcionālu sporta centru. Kopumā Lielupe kļūs par vēl vienu “magnētu” Jūrmalā pašiem jūrmalniekiem un pilsētas viesiem.”    

Tenisa centra “Lielupe” pārbūve notiks trīs posmos - šogad tiks atjaunota ārējā teritorija un tiks izbūvēti 9 āra laukumi, bet nākamgad tiks veikta jaunās slēgto laukumu halles būvniecība. Savukārt trešajā posmā, tiks īstenota esošās slēgto laukumu halles pārbūve. Tāpat plānots, ka centrālajam laukumam tiks izbūvētas tribīnes 500 sēdvietām, kuru skaitu būs iespējams palielināt ar saliekamu tribīņu palīdzību.

SIA “Tenisa centrs “Lielupe”” ir publiski privāta kapitālsabiedrība ar valsts līdzdalību Izglītības un zinātnes ministrijas personā un biedrības „Latvijas Olimpiskā komiteja” līdzdalību. Tenisa centra “Lielupe” pārbūvei pieejams valsts budžeta finansējums 9,089 miljonu eiro apmērā.

Papildu informācija:
Elmārs Martinsons
SIA “Tenisa centrs “Lielupe”” Valdes loceklis
Tel: + 371 29 476 397
Epasts: elmars.martinsons@tenisslielupe.lv

Informāciju sagatavoja:
Edgars Pudzis
SIA “Tenisa centrs “Lielupe”” Stratēģiskās plānošanas un attīstības konsultants
Tel: + 371 26 005 064
Epasts: edgars.pudzis@tenisslielupe.lv
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAWebsoft.lv Copyright © 2017, SIA "Tenisa centrs "Lielupe"".